Відгуки про компанію Агрошоп
- Катерина Т.
- Татьяна Н.
Добрий день! Замовляю тільки в Agshop на протязі 7ми років.Дуже задоволена всим❤️
Рекомендую 🌺Товар належної якості 🦋Дякую. - Угода на маркетплейсі Prom.uaЛинник Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталія З.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМаксим К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнатолий Т.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАлена Л.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНиколай Б.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИван Ч.

